KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144549
nr 1714 4549
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, "Landskap I". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:39:55
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning