KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144549

nr 1714 4549

Lars-Olof Gynning

(1920-2003), Sverige

Oljemålning, "Landskap I". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x57 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 28 juli 2025
kl 19:39:55

Lars-Olof Gynning

Läs mer om Lars-Olof Gynning